Elixir Nr 58 - woda perfumowana damska Cote Azur 30 ml

Zapach inspirowany Tom Ford Cherry Smoke

12,11 zł
Dostępność: W magazynie ilość:

Eliksir numer 58 marki Cote Azur to prawdziwa poezja zapachowa, uosabiająca luksus i elegancję. Ta wyjątkowa kompozycja, inspirowana zapachem Tom Ford Cherry Smoke, to nie tylko perfumy - to prawdziwe doświadczenie zmysłowe, zamknięte w jednej butelce.

Jak pachnie?

Głównym skarbem tego eliksiru jest niezapomniany, głęboko wiśniowy aromat. To nie tylko zapach wiśni, ale prawdziwie intensywna esencja tego soczystego owocu, zamknięta w każdej kropli eliksiru numer 58. Mocny i wyraźny zapach wiśni sprawia, że nosząc ten eliksir, zanurzysz się w bogactwie tego wspaniałego owocu, odkrywając nowy wymiar intensywności.

Dodatkowy dymny akcent nadaje temu eliksirowi niepowtarzalnego charakteru. Tajemniczy i intrygujący, przypomina aromatyczne wrażenia unoszące się nad ogniskiem. To subtelne połączenie wiśni i dymu nadaje eliksirowi numer 58 nie tylko intensywności, ale także niezapomnianej głębi.

Drzewne nuty zapachowe dodają elegancji i męskiego charakteru. Spacerując w lesie pełnym drzew, eliksir numer 58 otacza Cię nutami ziemi i natury, tworząc wyjątkową atmosferę. 

Skórzany akcent dodaje nuty wyrafinowania i luksusu. Zapach skóry doskonale komponuje się z intensywnością wiśni i dymu, tworząc zmysłową kompozycję. To aromat, który mówi o elegancji, dodając eliksirowi numer 58 niepowtarzalnej osobowości.

Słodkie nuty sprawiają, że eliksir numer 58 jest nie tylko intensywny, ale także przyjemny dla zmysłów. Delikatne, subtelne słodycze balansują pomiędzy intensywnością wiśni a głębokim dymem, nadając kompozycji harmonii.

Kwiatowe akcenty dodają subtelności i elegancji. To delikatne nuty kwiatowe, które podkreślają lekkość i świeżość eliksiru numer 58, sprawiając, że staje się on jeszcze bardziej wyrafinowany.

Eliksir numer 58 marki Cote Azur to nie tylko zapach, to podróż przez intensywne doznania zmysłowe. Jego intensywność, głębia i bogactwo aromatyczne sprawiają, że jest idealnym wyborem dla kobiet, które cenią sobie luksus, elegancję i unikalność.

Nosząc ten perfum, tworzysz niezapomnianą aurę, która otacza Cię przez cały dzień, sprawiając, że każdy moment staje się wyjątkowy. Eliksir numer 58 to nie tylko flakon z perfumami, to opowieść o indywidualności, wyrafinowaniu i niepowtarzalnym stylu.

Specyficzne kody