SPF 30 - Krem ochronny do twarzy 100 ml - Apis

Zniżka 5%

Nowy krem do twarzy o ulepszonej formule. Stworzony z myślą o ochronie skóry twarzy. Produkt z spf 30 i pojemności 100 ml. Lekka i przyjemna konsystencja.

44,79 zł
47,15 zł
Dostępność: W magazynie ilość:

Apis SPF 30 to nowoczesny krem ochronny do twarzy, który został stworzony z myślą o potrzebach cery wrażliwej i z przebarwieniami. Nowa formuła tego kremu jest lekka i szybko się wchłania, zapewniając dogłębną ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

Z czego składa się krem ochronny Apis?

Głównym składnikiem Apis SPF 30 są mineralne i kapsułkowe filtry UVA/UVB. To połączenie dwóch filtrów daje kompleksową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, które może prowadzić do poważnych problemów skórnych, takich jak poparzenia słoneczne, suchość skóry, przedwczesne starzenie się skóry, a nawet doprowadzić do poważnych chorób.

Kapsułkowe filtry to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na kontrolowane uwalnianie filtrów w trakcie aplikacji kremu na skórę. Dzięki temu krem działa dłużej i skuteczniej, a składniki nie tracą swojej mocy podczas przechowywania.

W składzie kremu ochronnego Apis SPF 30 znajdziemy również składniki nawilżające i regenerujące skórę. Masło shea działa kojąco i łagodząco na skórę, a kwas hialuronowy pomaga zatrzymać wodę w skórze, zapobiegając jej przesuszeniu. Olej z winogron i słonecznika natłuszczają skórę, a ekstrakt z aloesu działa łagodząco i kojąco. Witamina E natomiast działa przeciwutleniająco, chroniąc skórę przed działaniem wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry.

Dlaczego warto używać ten produkt?

Używanie kremu z filtrem SPF jest szczególnie ważne w sezonie letnim, kiedy promieniowanie słoneczne jest najbardziej intensywne i ryzyko poparzeń słonecznych jest największe. Jednak wiele osób zapomina, że promieniowanie jest obecne przez cały rok, nawet w chłodniejsze dni. Dlatego zaleca się stosowanie kremów z filtrem SPF przez cały rok, nie tylko w lecie, aby chronić skórę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego.

Ponadto, stosowanie kremów z filtrem SPF przynosi wiele korzyści dla skóry, zarówno teraz, jak i w przyszłości. Oto kilka powodów, dlaczego warto używać kremu z filtrem SPF przez cały rok:

1. Chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem, które może powodować oparzenia słoneczne, suchość skóry, przedwczesne starzenie się skóry, przebarwienia oraz zwiększone ryzyko zachorowania na raka skóry.

2. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, gdyż promieniowanie słoneczne jest jednym z głównych czynników wpływających na proces starzenia się skóry.

3. Pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, dzięki składnikom nawilżającym i odżywczym, które znajdują się w kremie z filtrem SPF.

4. Zmniejsza ryzyko powstania przebarwień, a także pomaga w ich usuwaniu, gdyż promieniowanie słoneczne jest jednym z głównych czynników wpływających na powstawanie przebarwień na skórze.

5. Jest szczególnie ważne po zabiegach złuszczających, takich jak peelingi chemiczne, gdyż skóra jest wtedy bardziej podatna na uszkodzenia spowodowane promieniowaniem UV.

Dlatego też, stosowanie kremów z filtrem SPF jest niezwykle ważne dla zdrowia skóry i powinno być uwzględniane w codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie dla osób z cerą wrażliwą lub z przebarwieniami. Krem Apis SPF 30 to doskonały wybór dla osób poszukujących skutecznej ochrony przed promieniowaniem słonecznym, która jednocześnie będzie delikatna dla skóry i pomoże w jej regeneracji.

5901810007362

Specyficzne kody

Zobacz także